Mefhar Kasap

Mefhar Kasap


Kentsel Dönüşüm

28 Şubat 2019 - 13:33

85 kentsel dönüşüm derneğinin bağlı bulunduğu mahalleler birliğinin almış olduğu ortak kararla siyasi partilerin belediye başkan  adaylarıyla yapılacak olan toplantılarımızın ilkini saadet partisi belediye başkan adayı sayın Mehmet Ali Özüdoğru’yla gerçekleştirdik. 

Soğukpınar Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz ve halkın yoğun katılımının olduğu toplantımız faydalı oldu. 

Sayın Mehmet Ali Özüdoğru’yla gerçekleştirdiğimiz ön görüşmede kentsel dönüşüm konusunda bilgisinin olmadığını açık yüreklilikle dile getirmişti İyi bir ekip çalışmasıyla konuyla alakalı araştırmalarının neticesinde vardıkları kanı kentsel dönüşümün Kemalpaşanın en büyük sorunu olduğudur.

Bunu gerçekleştirdiğimiz toplantıda sorunu ne kadar ciddiye aldıklarını gerek ekiplerinin donanımıyla gerek sunumlarıyla ispat etdiler. Açıkladıkları encümen adayı listelerine dikkat edersek kişilerin profili hem kemalpaşayı yönetme hem kentsel dönüşüm sorununu çözüm anlamında donanım olarak üst seviyede olduğunu görüyoruz. 

Sayın Mehmet Ali Özüdoğru ve ekibine kentsel dönüşüm konusunda duyarlılıkları dan ötürü teşekkürü borç bilir ve kendilerine bu yarışta başarılar dilerim.