Ünsal Atmaca

Ünsal Atmaca


İşte Demokrasi Şöleni

02 Nisan 2019 - 19:01

Saygı değer güzel ülkemin güzel yurttaşları! Bir süreç daha sona erdi ve ben bu yaşıma kadar siyaseti bu kadar aşağılanmış görmedim. 

En üstünden en altına kadar defalarca söyledim yazdım, bence bu hizmetin kavgası değil rantı paylaşamamanın, kaybetmek istememenin kavgası. Yine halka sorulmadan dayatma adaylarla seçime gidiyoruz bu dayatmanın A’sı B’si yok, hepsi tek bir merkezden yönetiliyor gibi hepsinin sistemi aynı sadece isimleri değişik. 

Hadi hayırlısı halkımız ve ülkemiz için hayırlı olsun. Biz buradayız, halkız inşallah vatandaşlık görevlerimizi okuyup öğrenip sonuna kadar hakkımızı ararız. 
Bir siyasi parti düşünün, iktidar olmamak için uğraşıyor, bir halk düşünün o parti istemesede onu iktidar yapmak için uğraşıyor halk yeterki istesin, halk isterse onun önünde hiçbir güç duramaz. 

Artık bu siyaseti yöneten yetersiz kişilere dur diyelim. 

Bu son olsun. 1 Nisan’dan sonra dur diyip dümene geçelim kirli siyasetcileri haketmedikleri o makamlardan uzak tutalım hakedenlere o makamları verelim içimizden bizden birilerine hiçbir kirli işe bulaşmamış haktan, adaletten kul hakkından korkanlara biz bunu yaparsak seçimden seçime değil her Martın sonu bahar olur. 

Yaşamak, güzel bir ağaç gibi tek ve hür tıpkı bir orman gibi kardeşcesine!