Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

01 Aralık 2020 - 15:01

            Toplam abone sayısı 25,3 milyon olan Dünya’nın ve Türkiye’Nin önde gelen operatörlerinden Vodafone’un abone sayısının yarısı Faturasız hat, modem ve evde internet hizmeti kullanıcılarından oluşuyorken diğer yarısını ise faturalı hat müşterileri oluşturmaktadır. Bireyselde ve kurumsalda müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tarife ve paket sunan operatör hattını Vodafone faturalıya taşıyan ya da yeni gelen Vodafone faturalı kullanıcılarına da cazip teklifler sunmaktadır.
            Kısa mesajdan dakikaya Vodafone Bedava İnternet evde internete bir çok cazip avantaj ve indirime tarifelerinde yer veren operatör geniş çekim alanı, Çağrı Merkezi, online işlem merkezi ve müşteri iletişim merkezleri ile de kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunmayı hedefliyor.
            Bireysel, kurumsal, genç, yaşlı, ev hanımı, emekli gibi bir çok müşteri pörtföyüne hizmet sunmanın yanı sıra Vodafone Feezone, Platinium, Red gibi özel clupleri ile farklı hizmetlerde de kullanıcılarının yanında olmaktadır.
            Öne çıkan Vodafone faturalı hat tarifelerini inceleyecek olursak; Uyumlu 5, Red 20, Yeni Süper Uyumlu, Red 25, Uyumlu Genç 4, Uyumlu 6,Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun, Uyumlu Bol Dakika, Red 30, Red 35, Uyumlu 3, Redli Genç Oyun, Uyumlu Genç 6
            Bu tarifeler kullanıcıların isteklerine göre bol GB, çok konuşanlara bol dakikalı ya da Youtebe, instagram, Facebook, Twitter, Spotify gibi uygulamalar için özel kullanımlar sağlatmaktadır.
Kurumsal Vodafone Faturalı Hat Kullanıcılarının Avantajları      
Bireysel müşterilerine verilen hizmetlerin yanı sıra kurumsal müşterilerine de faturalı hat segmentinde olan kullanıcılarına da üst düzeyde hizmet veren operatörün kurumsal faturalı hat kullanan müşterileri için kısa mesaj,dakike ve Vodafone Bedava İnternet avantajlarının dışında farklı tarife ve avantajlar şunlar;
            Red Business 10, Red Business 15, Red Business 30 ve Red Business 50 tarifeleri ile sosyal pass, İletişim Pass, Navigasyon Pass, E mail Pass, e Toplantı Pass uygulamalarının yanı sıra bünyesinde ilk yardım paketi de bulundurmaktadır.
            Bu paketlerden yararlanabilmek için 5 ile 49 adet kurumsal hat sahibi olan Küçük ve Orta Boy İşletmeler (KOBİ) yararlanabilmektedir.
            Kullanıcı tarife ve paketleri Online, Müşteri Çözüm merkezi ve Çağrı merkezine göre farklılık gösterebilir. Sizin için en uygun olanı araştırarak dahil olabilirsiniz.