Paykwik

Son zamanların popüler ödeme sistemlerinden olan paykwik nedir ve neden kullanılmalıdır biraz bahsetmek istedik.

Paykwik
23 Şubat 2020 - 23:38

Paykwik
Son zamanların popüler ödeme sistemlerinden olan paykwik nedir ve neden kullanılmalıdır biraz bahsetmek istedik. Öncelikle popüler dört veya beş oyun sitesine kredi kartı vermek isteyen ebeveyn ve çocuklar için yeni bir ödeme sistemi oluşturuldu neden mi böyle bir ihtiyaç vardı çünkü bu tip oyun siteleri oldukça popüler olmasına rağmen kart bilgilerinin kopyalanması ve çalınması konusunda bazen güvenilmez oluyorlar çünkü ne müşteri hizmetleri ne de ulaşılabilir bir ofisleri var.
Paykwik sistemleri sayesinde ise içine istediğiniz miktar da para yükleyebileceğiniz bir sanal karta sahip oluyorsunuz dolayısı ile bu tip sistemler de paranızı da riske etmeden rahatlıkla kullanabiliyorsunuz…

  1. Paykwik Nedir?
Paykwik; ukash ön ödemeli kart sistemlerinin kapanması ile birlikte paykasa kart ile birlikte piyasaya sürülen euro ile işlem gören ön ödemeli sanal alışveriş kartıdır. Türkiye ile birlikte Hindistan, İngiltere, Kıbrıs ve Almanya Yoğun olarak kullanıldığı ülkeler arasındadır. Paykwik E-ticaret siteleri ödeme yöntemi ve game pin olarak kullanılabilmektedir.
  1. Paykwik Ekonomiktir
Paykwik kart her ne kadar euro kuru ile işlem görse de diğer kartlara nazaran daha ekonomik ve ucuzdur. Bizler www.paykwik.org web sitesi olarak sizlere daima ucuz paykwik satışı sağlamaktayız.
  1. Paykwik Güvenlidir
Paykwik ön ödemeli yani kontörlü sanal kart olması nedeni ile kart bilginizin çalınma veya kopyalanma gibi durumu olmaz.Tek kullanımlık olan paykwik kartlar bu nedenle güvenli bir ödeme yöntemidir.
  1. Paykwik Nasıl Alınır?
Paykwik alımlarınızı web sitemizi ziyaret ederek alacağınız kart miktarını belirleyip müşteri temsilcimiz ile canlı destek, skype, whatsapp veya telefon ile irtibata geçerek maximum 1 dakika için de paykwik kodunuz size verilir.