Erdoğan: Sandıklara Sahip Çıkın!

Cumhurbaşkanı Erdoğan referanduma bir gün kala Tuzla'da yaptığı konuşmada kendi seçmenlerine hitap ederek, "Sandıklara sahip çıkın" dedi.

Erdoğan: Sandıklara Sahip Çıkın!
15 Nisan 2017 - 13:18

Cumhurbaşkanı Erdoğan referanduma bir gün kala mitinglerine devam etti.

Erdoğan Tuzla'daki konuşmasında "Tüm dostlarımızı, ahbaplarımızı arayacağız. Rehavete yer yok, ihmal yok, sandıklara yükleneceğiz, hafife almayacağız. Çünkü yarın akşam inşallah bu millet kendi bayramını yapacak" dedi.

ERDOĞAN'DAN 16 NİSAN TALİMATI!

Erdoğan, "Yarın sandıklar bir de evetle patlarsa ne olacağını düşünün. Artık saatleri konuşuyorum. Tüm dostlarımızı, ahbaplarımızı arayacağız. Rehavete yer yok, ihmal yok, sandıklara yükleneceğiz, hafife almayacağız. Çünkü yarın akşam inşallah bu millet kendi bayramını yapacak. 16 Nisan'da 15 Temmuz'da başladığımız işi bitireceğiz. Yarın çok önemli, mutlaka sandığa, ilgili arkadaşlarımız resmi sonuçlar açıklanıncaya kadar takip edecekler. Unutmayın oy namusumuzdur. Sandıklara sahip çıkın" dedi.

REFERANDUM MİTİNGİNDE TUZLALILARA AŞ VE İŞ VAAT ETTİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti:

"Tuzla daha büyük projeler için, aş için, istihdam için evet demeye hazır mı? Unutmayın gerçeklerin üzeri yalanlarla örtülemez. Ne yaparlarsa yapsınlar kaybedecekler. 81 vilayetin tamamına gittik. Bunlar gitti mi? Düğün salonlarında kampanya yürüttüler. Niye? İnanmıyorlar davalarına! Aşık olduğumuz bu millete Cumhuriyetin tarihinin en büyük reformunu yapalım istedik, onun için çok çalıştık. Biz hesap gününe inanıyoruz. Sadece Allah'a kulluk ederiz, onun dışında yok. Yardımı da ondan bekleriz."