Böcek ilaçlama fiyatları nelere bağlıdır ve haşere ilaçlama mevsimi ne zamandır?

Böcek ilaçlama fiyatları nelere bağlıdır ve haşere ilaçlama mevsimi ne zamandır?
13 Şubat 2019 - 10:55

"Haşere ilaçlama ne demek?" bu soruyu açıklamak gerekirse haşerelerin yaşam alanlarımızdan uzaklaştırma işlemine denmektedir. Doğada bulunan haşereler ekolojik dengenin oluşması için en önemli unsurlara sahip olsalarda evlerimize, işyerlerimize ve ortak kullanım alanlarına girdiklerinde hem sağlığımıza zarar verirler hemde bu alanlardaki materyallerimize zarar verirler. Bu sebeple mutlaka ortamdan uzaklaştırılmalı ve böcek ilaçlama işlemi yapılmalıdır.Durum böyle olunca tabiî ki böcek ilaçlama fiyatları hususu ön plana çıkmaktadır.

Böcek İlaçlama Fiyatları Belirlenme Unsurları

  • İlaçlama yapılacak alanın m2 cinsinden büyüklüğü
  • İlaçlama yapılacak alandaki haşere türü
  • Böcek ilaçlama işlemi ne sıklıkla yapılacak 
  • Haşerenin ortamdaki sıklığı
  • Daha öncesinde yanlış uygulamaların sıklığı
  • Böcek ilaçlama işlemi yapılacak işlem metodu

Yukarıda saymış olduğumuz maddeler ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde en önemli unsurlardır. Kimi firmalar bunlara bakmadan fiyat vermiş olsalarda profesyonel ve bu işi laiki ile yapan firmalar mutlaka bu bilgilere dayanarak fiyat vermektedir. Aksi takdirde ya fiyat düşük kalacak olup yada fazla fiyat verilerek müşterilerin fazla ödemesine sebep olunacaktır.İstanbul genelinde 3300 firma bulunmaktadır ve bunların sadece 167 adedi Sağlık Bakanlığı onaylı firmadır. Bu sebeple bu firmalara denk gelme ihitmali müşterilerin çok düşüktür.Bu bağlamda bu maddeler göz önünde bulundurularak en azından 3 firmadan fiyat teklifi alınmalıdır.En önemli hususta şudurki sadece haşere ilaçlama fiyatına bakarak ilaçlama firması seçimi yapılmamalıdır.Bu en çok yapılan hatadır.Firmalar bunu çok iyi kullanmakta ve düşük fiyat vererek müşterilere kazanmaktadır.Buna dikkat edilmeli ve kesinlikle ucuz fiyat verenlerden kaçınılmalıdır.

Bir diğer husus olan haşere ilaçlama mevsimi şuan Şubat ayında olmamızdan dolayı ve havaların bir sıcak bir soğuk olmasına dayanarak başlamaktadır.Mart 1 itibari ile mutlaka haşere ilaçlama işlemlerinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Firma ismi vermek gerekirse araştırmalarımıza dayanarak yüce böcek ilaçlama firmasından hizmet alabilirsiniz.Firma bu yazıyı yazmamızda bizlere destek olduğu için ismini paylaşmak istedik.İstanbul’da hizmet veren bu firma garantili hizmet sunan nadir firmalardan birtanesidir.İnternet siteside www.yuceilaclama.com sitesidir ve bu siteden hizmet alımı yapabilirsiniz.