Bahçeli Kendi Adından Slogan Çıkardı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendi eliyle farklı bir slogan daha yazdı.

Bahçeli Kendi Adından Slogan Çıkardı
12 Şubat 2017 - 15:58

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendi eliyle farklı bir slogan daha yazdı. Bahçeli çizdiği notta, adından “d” ve “l” harflerini çıkartarak “Devlet için evet” sloganını ortaya çıkardı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Dedeman Otel’deki partililerde sohbetinde, referandum sürecinde partisinin yol haritasını anlattı.  Bahçeli, partisinin referandum tavrına ilişkin partilileri bilgilendirirken, ‘evet’ oyunu ilginç bir sloganla destekledi. Partililerle sohbeti sırasında çıkardığı bir kağıda kendi eliyle farklı bir slogan daha yazdı. Bahçeli çizdiği notta, adından “d” ve “l” harflerini çıkartarak “Devlet için evet” sloganını ortaya çıkardı.

Bahçeli 2009 yılında da MHP’nin 40. Kuruluş yıldönümünde yaptığı enteresan bir hesapla bir iktidar formülü geliştirmiş ancak o formül hikaye çıkmıştı.

Bahçeli’nin espri konusu olan kendi hesabı şuydu;

“2009’u yazarken iki sıfır var. Dokuzun yanındaki sıfırı sildiniz. Kaldı 9. 2 ‘nin sonunda yine bir 0 var. Onu da sil kaldı 2. Toplayın ne yapar:11. 2009’un içindeki içindeki iki sıfırı da sildiniz. Ne kaldı?40 yapar. Ve MHP’nin 40.yılı..