Bahçeli'den MHP'den ayrılanlara çağrı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Yozgat mitinginde halka hitap etti. 'İP'e gitmiş ancak pişmanlık duyan kardeşlerimize açık çağrımdır' diyen Bahçeli, 'Zillete ortak olmayın gelin helalleşelim' dedi

Bahçeli'den MHP'den ayrılanlara çağrı
12 Mart 2019 - 14:43 - Güncelleme: 12 Mart 2019 - 14:48

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

Karanlık odakların tekerine çomak sokuyorsunuz, kriz havarilerini şaşkına çeviriyorsunuz. Zillet ittifakı Yozgat’ta taban bulamaz. Beka için milli karar, Cumhur için istikrar diyoruz. AK Partili kardeşlerimiz ile omuz omuza yürüyoruz, ayrımız gayrımız yok. 24 Haziran seçimlerinin rövanşını almak isteyenler el ovuşturuyor. Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanlar kozlarını oynuyor. Hedefleri bölünme senaryolarına çanak tutulmak. Türkiye’yi geriye götürmek! Cumhur öldü mü ki? Kürdistan’dan bahsediyorlar..

BAHÇELİ’DEN İYİ PARTİLİLERE ÇAĞRI

İP’e gitmiş ancak pişmanlık duyan kardeşlerimize açık çağrımdır, zillete ortak olmayın, gelin helalleşelim. Şimdi karşımızda iki seçenek var; ya hep birlikte olacağız ya da hep birlikte yok olacağız, ya beka diyeceğiz ya da belaya razı olacağız..

‘CHP SEÇMENİNE AÇIK ÇAĞRIMDIR; BU KILIÇDAROĞLU’DAN KURTULUN’

Biz teröristleri silindir gibi ezip geçmeye kararlıyız. Türkiye içte ve dışta büyük bir tehdidin kapanındadır. Türkiye siyasi sosyal ve ekonomik çembere alınmıştır. Milli bekamız bıçak sırtında. Milli güvenliğimiz diken üstündedir. Namerde muhtaç olmamak için beka diyoruz. Zillete boyun eğmeyiz. Zalime boyun eğmeyiz. CHP, PKK’yı kuluçkaya yatırmıştır. İki yanlıştan doğru çıkmaz. Atatürk’ün partisinin bu hale geldiğini görmek yüz kızartıcıdır. Sağduyulu CHP seçmenine açık çağrımdır, bu Kılıçdaroğlu’dan kurtulun.

CHP’nin yanlışları Ağrı Dağı’nı aştı diyorlar. Ne Ağrı Dağı Everest’i bile aştı. CHP’ye oy veren vatandaşlarım kimsesiz değildir. Meral bunlara kardeş Temel yandaş Kemal ise yoldaşlık yapmıştır. Bir zamanlar partimizde bulunmuş bir sebepten İP’e gitmiş şimdi pişmanlık duyan kardeşlerime açık çağrımdır. Zillete ortak olmayın. Gelin helalleşelim ve 2023’ün lider Türkiye’sine birlikte yürüyelim.