Afili Aşk 5. bölümde neler oldu? Afili Aşk 6. bölüm fragmanı

Afili Aşk son bölümde neler oldu? Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Afili Aşk 5. bölüm izle. Afili Aşk 6. bölüm fragmanı

Afili Aşk 5. bölümde neler oldu? Afili Aşk 6. bölüm fragmanı
11 Temmuz 2019 - 12:29

Gazete Demokrat/ Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in üstlendiği Afili Aşk'ın yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Her Çarşamba günü Kanal D'de yayınlanan Afili Aşk'ın 5. bölümünde Ayşe'nin ağabeyi Rıza, Sabri'yi dövmesinin ardından hapse girdi. 

Yaz aylarına etkili bir giriş yapmayı başaran Afili Aşk, yayınlandığı ilk günden bu yana Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Kerem ve Ayşe ihaneti nedeniyle çalkalanan ortalık Ceyda'dan gelen her hamlenin ortalığı daha da karıştırmasına yol açar. 

İhanet haberleriyle sıkıntıda olan Kerem ve Ayşe, magazincilerden gördükleri rağbeti de kullanarak yeni bir hamleye girişir. Sürekli mutluluk pozları vermeye başlayan çiftin başlarına sürekli yeni olaylar açılır. Ayşe'nin ağabeyi Rıza'nın, Sabri'yi dövmesiyle beraber hapse girmesinin ardından olaya Muhsin Bey el koyar. Kolayca içinden çıkılamayacak durumdan Ayşe, Sabri'yle konuşarak şikayetini geri çekmesi için ikna ederek kurtulur. 

Tam bir rahat döneme girildi derken Ceyda'nın elindeki ses kaydı ortalığı karıştırır.

Afili Aşk 6. Bölüm Fragmanı;