Web Çözümleri

Web Çözümleri
03 Mart 2020 - 12:54
Web Çözümleri
Web sistemleri hayatımızın her aşamasına girmiştir. Web çözümleri oluşturabilmek için destek hizmetlerine ihtiyaç vardır. Cem Karakurt internet sitesinde, web çözümleri ve webmaster hizmetleri hakkında destek hizmetleri sunuyor. Hosting seçim önerileri, SSL sertifika seçimi, site alırken dikkat edilecek konular gibi web için gerekli olan tüm bilgilere web sitesi üzerinden ulaşabiliyorsunuz.
SEO Çalışmaları
İnternet sitesinde, kullanılmakta olan web sitelerinin geliştirilmesi için yapılan SEO çalışmalarında kullanılan çeşitli yöntemler ile ilgili yazıları bulabiliyorsunuz. SEO çalışmalarının temelini oluşturan backlink alma yollarının neler olduğunu ve daha çok bilgiyi içeren yazılara yer veriliyor. Hazırlanmış olan makaleler ile web çözümleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşılmasını sağlıyor.
Yazılım
İnternet sitesinin içeriğini oluşturan bölümlerden birisi yazılım kategori bölümüdür. Burada, php, react, codeigniter, node.js, Wordpress yazılım kodlamaları hakkında çeşitli bilgilendirmeler yapılıyor. Siteyi ziyaret edenler, seçtikleri kodlama türü ile ilgili kodlama sıralama sistemleri hakkında örnek uygulamaları görebiliyorlar. İletişim kurmak ve destek ya da bilgi almak isteyenler, sitede verilen mail adresi üzerinden iletişime geçebiliyorlar.