Ümitcan Uygun'un annesi ormanda ölü bulundu! Ümit Köse, kız kardeşinin vefat ettiği gün yaşananları anlattı

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan programına Aleyna Çakır’ın ölümünde baş şüpheli olarak gösterilen Ümitcan Uygun’un dayısının röportajı damga vurdu. Kız kardeşi Gülay Uygun ormanda ölü bulunan Ümit Köse, olay günü tüm yaşananları anlattı.

Ümitcan Uygun'un annesi ormanda ölü bulundu! Ümit Köse, kız kardeşinin vefat ettiği gün yaşananları anlattı
25 Eylül 2020 - 13:16

ATV ekranlarında program yapan Müge Anlı, bir süredir haziran ayında evinde ölü bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünü işliyor. Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olarak gösterilen eski erkek arkadaşı Ümitcan Uygun ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olayın genişlemesiyle bir takım iddiaların ardından Uygun'un annesi de programda gündem oldu. Genç kızları kötü yola düşürme iddiasıyla hakkında soruşturma açılan anne Gülay Uygun, ifade vermesine 2 gün kala ormanlık alanda ölü bulundu. Müge Anlı'nın bugün yayınlanan programında ise Gülay Uygun'un abisi Ümit Köse, kardeşinin öldüğü gün yaşananları anlattı.

"ABİMDEN VE ENİŞTEMDEN HELALLİK İSTEMİŞ"

İfadesiyle herkesi ekrana kilitleyen Ümit Köse, olay günü şu sözlerle anlattı:

"Polisten önce biz bulduk, kocası, ben, benim kardeşim ve dayım. Dört kişiydik. Ben o gün bir buçuk gibi, bir yakınımı aradım. Yakınım bana, 'Abi panik yapma da Gülay ablam kayıp onu arıyoruz. Abimi aramış, hakkını helal et demiş ve gitmiş' dedi. Biz daha sonra, oradaki kız kardeşim ve annemle birlikte beş buçuk sularında Bağlum'a geldik. Son durakta eniştemle görüştük. Eniştemi aramış, 'Canım seni çok seviyorum, hakkını helal et, Bağlum son durakta piknik alanındayım' demiş."