Şoför tarafından darbedildiğini iddia eden yaşlı kadının yalanını kameralar ortaya çıkardı

Pendik’te halk otobüsüne binen yaşlı kadın bir yakınının kartıyla yolculuk yapmak isteyince sürücü kurallar gereği karta el koydu. Bunun üzerine yaşlı kadın kartı geri almak için çaba harcadı. Kadın kendisini görüntüleyen vatandaşlara ise sürücü tarafından darbedildiğini söyledi. Ancak darp yalanı güvenlik kameraları izlenince ortaya çıktı.

Şoför tarafından darbedildiğini iddia eden yaşlı kadının yalanını kameralar ortaya çıkardı
04 Aralık 2020 - 11:55

Geçtiğimiz günlerde Esenyalı Mahallesi'nde iddiaya göre, Tuzla- Cevizlibağ seferini yapan halk otobüsüne yaşlı bir kadın bindi ve yakınının ücretsiz kartıyla yolculuk yapmak istedi. Bunu fark eden sürücü ise kurallar gereği karta el koydu.

OTOBÜSTEN İNDİRİLİNCE YAPMADIĞINI BIRAKMADI

Kartının alınmasına öfkelenen yaşlı kadın, sürücü kabinindeki şoförün koluna sarıldı. Kadın ardından yol üzerinde gördüğü trafik polisine sürücüyü şikayet etti. İneceği durağa gelen yaşlı kadın daha sonra otobüsten inmemek için uzun süre kapıları tuttu. En sonunda aşağı inen kadın, bu sefer de sosyal mesafeyi umursamadan şoföre sarıldı. Otobüste bulunan bir yolcu aracın kapılarını kapattı. Bunun üzerine sürücüyü bırakan kadın bu kez otobüsün önünde bekleyerek aracın hareket etmesini engelledi.