Minecraft

Minecraft
18 Ocak 2020 - 01:47

Minecraft
Dünyada günden güne artan bir teknoloji bulunmaktadır. Dünyadaki bu gelişmiş tekniğinin internet ile harmanlanması sonucu eğlence sektöründe de çok büyük gelişmeler yaşanmıştır. Birçok insanın mobil veya bilgisayardan oyun oynaması da bu gelişmeler üzerinde çalışmalar yapılmasının nedenlerinden biridir. Dünyada birçok popüler oyun bulunmaktadır. Bunlardan biri de minecraft oyunu olmaktadır. Genç insanlar da çocuklar da bu oyunu çok fazla oynamaktadır. Serverlara girmek için vsro sitesine girilir. Buradan Metin2 pvp serverları da bulunabilir.
Minecraft Oyunu
Minecraft oyunu en çok oynanan oyunlardan biridir. Bu oyun eğlenceli olmasının yanı sıra hayal gücüne katkıda bulunması da çok tercih edilme nedenlerinden biridir. Oyun iki farklı modda oynanabilmektir. Birinci mod hayatta kalma modudur. Bu modda oyun oynanabilmesi için Minecraft server yerlerine giriş yapılmalıdır.
Minecraft Nasıl Oynanır?
Minecraft oyunu hem eğlenceli hem de eğitici bir oyundur. Oyunda her şeyi kırıp toplayabilme özelliği vardır. Bu malzemeleri yapacağımız yapılarda kullanırız. Örneğin ağacı kesip odun hâline getiririz ve ev yapımında kullanırız. Birinci mod olan hayatta kalma modunda da bu özellik vardır. Fakat asıl amaç hayatta kalmaktır. Yapı yapmak hayatta kalmak için gereklidir. Forumlar serverlar hakkında bilgi verir.