Mehmet Türkmen CHP'den aday adaylık dosyasını aldı

Kemalpaşa'da son günlerde gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Mehmet Türkmen aday adaylık dosyasını teslim aldı. 

24 Aralık 2018 - 18:10 - Güncelleme: 25 Aralık 2018 - 02:12

Gazete Demokrat/ Oğuz Can Demirören - Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ve AK Parti'den istifa etmesiyle Kemalpaşa gündeminde büyük ses getiren Ulucak'ın son belediye başkanı Mehmet Türkmen Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) aday adaylık dosyasını teslim aldı. Dosyasını CHP İl Başkanlığı'ndan aldığı öğrenilen Türkmen'in dosyasını tam olarak ne zaman teslim edeceği henüz belli değil. 

Dosyayı önümüzdeki Pazartesi teslim edecek iddiası
CHP'nin 13. aday adayı olacağı konuşulan Ulucak'ın son belediye başkanı Kemalpaşa'da bütün siyasi çevrelerde en çok tartışılan konulardan biri haline gelmişti. Seçimin iddialı aday adayları arasında gösterilen Türkmen'in dosyasını önümüzdeki yarın (25 Aralık) CHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığı'na teslim etmesi bekleniyor.

Gazete Demokrat'ın notu: Mehmet Türkmen'in dosyasını teslim edeceği tarih ilk olarak Pazartesi günü olarak verilmiş ancak daha sonra gelen bir bilgi doğrultusunda dosyanın yarın teslim edileceği yönünde düzenlenmiştir.

YORUMLAR

 • 18 Yorum
 • Paça
  3 ay önce
  Dün görmediğiniz bilmediğiniz halde çamur at izi kalsın dercesine birilerini geçmişte falanca partiye destek vermiş filanca kişilerle görüşmüş diyerek suçlayanlar Kemalpaşanın siyasi Mevlanasına ne buyuruyorsunuz
 • CİHAN ARMAN
  3 ay önce
  KEMALPAŞANIN HÜKÜMET TARAFINDAN TALAN EDİLMESİNİ DURDURMUŞ İNSANDIR!! AĞZI OLAN KONUŞUYOR.GERÇEKLER FARKLI !! BİLEN BİLİR BİLMEYEN KONUŞUR,SOSYAL DEMOKRAT KÖKENLİ,TECRÜBE SAHİBİ,EN AZINDAN YEREL SONRADAN KEMALPAŞALI DEĞİL...ADI ÜSTÜNDEN YEREL SEÇİM :)
 • Ali memet
  3 ay önce
  Ha Akp kazanmış ha Türkmen 5 yıl görev yaptı hiç muhalefet oldumu kazanınca akp ye geçerse şaşırmayın gün geldi belediye meclisi yönetti
 • Susam Susam
  3 ay önce
  Genel Merkezimiz Türkmen yanlısı tutum alırsa partide büyük kırılmalar, kopmalar yaşanır. Bunların arasında ben de yer alırım. Şimdiden Türkmenci kesilen sözde devrimci olan partililer çıktı. Hepsinin köküne kibrit suyu. Türkmen\'e zırt pırt parti değiştirdiğinden sağcılar ne de dayatmayı kabul etmeyecek solcular destek vermez. Aday gösterilirse arkasında sadece yalakalar kalır gerçek partililer değil. Türkmen de fırsat görmüş olacak ki aday gösterilirse ip gibi peşine dizilecek sanıyor. Kısmen doğru düşünüyor ne parti parti gibi ne de yöneticiler yönetici...
 • rıdvan
  3 ay önce
  mehmetin hakkından rıdcan gelir.... gerisi hikaye
 • Parti
  3 ay önce
  Balyeli çıkacak, bunlar hikaye. AKP\'ye çanak tutan adamı CHP\'den gösterirler mi aklınız alıyor mu?
 • P....
  3 ay önce
  soğan lobisinin işleri bunlar.
 • CEHAPELİ
  3 ay önce
  demir hoca varken arif bile chp\'ye gecebilir. akepeliler seçim kazanacagina inanmazken aycil inaniyordu.
 • Karga bile güler
  3 ay önce
  2014\'te Ulucak\'ta ne diye bağırdık biz? Bizim partiye geçince mi değişiyor?
 • AK AK AK
  3 ay önce
  arif başkan varken chpnin adayı önemli değil. 5 bin oy farkla kazanırız
 • sulumancık
  3 ay önce
  sülüman coşmuşta coşmuş ister cph ister ak parti ister mhp türkmen başkan gelecek derdler bitecek.
 • sülüman
  3 ay önce
  12 aday adayı bir çoğunuz birbirinizin ardından şu olursa desteklemem bu olursa desteklemem dediniz koca partiye sığamadınız. Alın size 13 ncü aday BİLADER ben geldiği tamamen dağılın ha Arif ha ben der gibi 5 yıl birlikte çalıştık hiç kavgamızı gürültümüzü duydunuz mu diyor buyurun yin gari.
 • Sülüman
  3 ay önce
  Gerçekten sizin siyasi analizlerinize hayranım adam mcls üyeliğinden istifa etti bir süre bekledi parayla yaptıramayacağı reklamı sizleri karıştırarak yaptı yetmedi komisyon ve parti üyeliğinden ayrıldı ateşe biraz daha odun attı sizde alev gibi harladıkça harladınız. Biraz daha harekete geçeyim dedi bu defa dosya aldı yarında dosyasını teslim edecek. 2014 Yılında Rıdvan beyle ve mevcut ilçe yönetimi ile ağza alınmayacak hakaret ve küfürler havada uçuştu tüm bunları iki tarafta yutup biri bşkn adayı olacak diğeri de tükürdüğünü yalayıp gel bilader beraber çalışalım diyecek öyle mi. Genel merkez de salaktı ve hemen havada kapacak bizimkiler beceremezdi gel bilader sen otur şu koltuğa diyecek öylemi. Ya siz ne içiyorsunuz veya bu milleti harbi mayın eşeği mi görüyorsunuz. Akp teşkilatı şu anda bayram ediyor keşke Türkmen aday olsa diye sağdan gelecek oylar böylelikle geri döner diye. usura bakmayın da sizden ne siyasetçi olur ne siyasi analizcisi susun da ortam rahatlasın.
 • C....
  3 ay önce
  CHP\'li olarak aday gösterildiği takdirde anında istifa ederim. Oy falan da vermem.
 • Partiden partiye
  3 ay önce
  demokratik partiden mhpye oradan akpye oradan chpye ben ce iyiyi bir düşünsün XD
 • AK AK AK
  3 ay önce
  Oylar Arif Uğurluya!!!!!!!!!!!!!!!! bizim başkan yapmadığımızı CHP yaparsa gülerim
 • S
  3 ay önce
  her partiyi dolaştı sonunda bize geldi. oy da yok üyelik de iptal olur. 12 aday adayı neyinize yetmiyor da 13.\'yü arıyorsunuz. yazıklar olsun CHP\'de partiden gelen CHP\'liliğin hakkını verecek aday arıyoruz.
 • Cevdet
  3 ay önce
  Türkmen\'e oy moy yok. Sandığa gitmem olur biter.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x