Mansur Yavaş, Melih Gökçek'in İddialarını Yalanladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yapılması planlanan kumpasın deşifre olduğu öne sürüldü.

07 Ağustos 2019 - 20:39

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettirilen Melih Gökçek'in geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın çocuk evlerini kapattığını öne sürmesinin ardından hükümete yakın bazı gazetelerin ve haber sitelerinin bu iddiayı sayfalarına taşıması dikkat çekmişti.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında iddianın gerçek olmadığını belirten Mansur Yavaş, söz konusu süreci anlatarak iddiaları yalanladı. Melih Gökçek yaptığı paylaşımda ise; "Sizde vicdan ve merhamet yok mu? Tasarrufunuz batsın. Dilerim çocukların ahı, büyüklerin bedduası sizi helak eder!" ifadelerini kullanmıştı.

Mansur Yavaş ise, tasarrufa yönelik tüm çabalarının artarak devam edeceğini belirterek, “Merak etmeyin tasarrufa, gelir arttırmaya devam edeceğiz. Hafriyatlar, otoparklar, billboardlar bizim olacak. Bu paralarla fakire de yardım edeceğiz, işçi maaşı da artacak, geçmişten kalan borçlar da ödenecek, bütün sözlerimizi de tutacağız.” diye konuştu.


Bu haber 452 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlkay Gündoğan ve Emre Can'dan 'asker selamı' açıklaması
İlkay Gündoğan ve Emre Can'dan 'asker selamı' açıklaması
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış...