Mabel Matiz - Gözlerine

Mabel Matiz - Gözlerine
19 Şubat 2020 - 20:56
Mabel Matiz - Gözlerine
Mabel Matiz ünlü sanatçılarımızdan biridir. Pop tarzında şarkılar seslendiren sanatçı ülkemizde ve dünyada büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Hayranları her sene olduğu gibi bu sene de şarkıcının çıkaracağı şarkıları büyük bir merak içerisinde beklemektedir. Milyonlarca dinlenmeye sahip olan şarkıları bulunan Mabel Matiz yeni bir şarkıyı da geçtiğimiz günlerde çıkarmıştır.
Gözlerine adlı şarkıyı piyasaya süren ünlü sanatçı yine müzik listelerinde bir numaraya oturarak hayranlarının beklentilerini boşa çıkarmamıştır. Sözü de müziği de Mabel Matiz tarafından üretilen Gözlerine adlı şarkı çıkalı 4-5 gün olmasına rağmen milyonlarca izlenmeye ulaşmıştır. Türkçe lyrics videosu da bulunan bu şarkı gündemde uzun süre kalacak gibi gözüküyor.
Şarkı Sözleri
Sanal platformlarda dinlenme rekorları kıran Mabel Matiz'in yeni şarkısı Gözlerine'nin sözleri insanları mest etmiş durumda. Sanatçının kendi kaleminden dökülen bu sözlerin harika bir müzikle birleşmesi ve güçlü bir sesin de seslendirmesi sayesinde başyapıt denebilecek bir şarkı ortaya çıkmıştır. Sözlerde mistik havanın da hissedilmesi Mabel Matiz'in ustalığından esintiler sunuyor.