Kaz Dağları'nda villası olduğu söylenen Gökhan Özoğuz resti çekti: İspatlasınlar müziği bırakacağım

Kaz Dağlar’ında villası olduğu söylenen şarkıcı Gökhan Özoğuz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Kaz Dağlar’ında vilasının olduğu ispat edilirse müziği bırakacağını söyledi.

Kaz Dağları'nda villası olduğu söylenen Gökhan Özoğuz resti çekti: İspatlasınlar müziği bırakacağım
02 Eylül 2019 - 13:11

Başta ünlüler olmak üzere pek çok isim, Kanadalı bir şirketin Kaz Dağları civarında yapılmaya başlanan altın ve gümüş madenciliğine tepki göstermişti. Şarkıcı Gökhan Özoğuz'un Kaz Dağları hakkında paylaşım yaptıktan sonra orada bir villası olduğu iddia edilmiş ancak şarkıcı iddiaları yalanlamıştı. Bugün Instagram hesabından bir paylaşım yapan Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nda villasının olduğu ispatlanırsa müziği bırakacağını söyledi.

"İSPATLASINLAR MÜZİĞİ BIRAKACAĞIM"

Balıkesir'de düzenlenen Zeytinli Rock Festivali'nde sahneye çıkan Gökhan Özoğuz, "Kaz Dağları hepimiz için" yazılı bir pankart açtı. Bu anların fotoğrafını paylaşan Özoğuz, "Bu zeytinli rock festivalinde açtığımız bugün de ülkedeki yalanı riyayı besleyen medya sahtekarlarının yayınladığı 'Kaz Dağları'nda tapular ortaya çıktı sesler kesildi haberi' Sesler kesildi derken? Haber yaparken gündemden haberleri yok. Kaz Dağları'ndaki söyledikleri 800 dönüm arsa villa vs. İspatlasınlar müziği bırakacağım. Ama ispatlayamazlarsa o iğrenç medya nifak yuvasını kapatacaklar. Varsa maçaları hodri meydan.