İzmir Bmw Ege Servis

Ege Bölgesi'nin tanınan ve en çok tercih edilen servislerinin başında geliyor.

İzmir Bmw Ege Servis
08 Ocak 2020 - 15:35

Bmv araçlarınızın elektrik, elektronik ve mekanik onarım, araç ve parça değişimlerini araçların modelleri için en uygun orijinal parçaları temin ederek kaliteli bir izmir bmw servis hizmeti veren firma 7/24 kesintisiz yanınızda. Servis, www.izmir-bmwservis.com sitesi üzerinden online olarak müşterileri ile iletişim halinde. BMV 7/24 yol yardımı, BMV ücretsiz check-up, BMV mekanik servis, BMV elektronik servis, BMV periyodik bakım hizmetine ve detaylarına siteden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Bmv Ücretsiz check-up hizmeti ile; aracınızın durumu, yapılması gereken bakım ve onarım işlemleri, bu işlemlerin maliyetleri ve yapım aşamaları ve bir çok hususta servisten ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz.
Kapsamlı Hizmet
Servisin bulunduğu yerlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi yolda aracınızın bozulması, iş yoğunluğunuzun bulunması veya farklı durumlarda izmir bmw servisi aracınızı istediğiniz yerden aldırarak gerekli işlemleri yaptıktan, aracı en iyi şekilde çalışabilecek durumda tarafınıza teslim etmektedir. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet, servisin çalışma prensipleri arasında yer alır. Aracın tüm mekanik ve elektronik arızaları, BMV'nin önerdiği diagnoz cihazları ile tespit edilerek değişim ve onarımları özenle yapılır.
Firma, servis hizmeti kapsamında alacağınız ikinci el araçların da ekspertizini yapıyor. Bu ekspertiz sırasında son sistem cihazlar kullanılıyor. Servisin 7/24 ulaşabileceğiniz acil servis hizmetini arayabilir ve istediğiniz hususlarda teknik destek alabilirsiniz. Gerekli durumlarda ise çekici hizmeti de servisin sunduğu hizmet kategorilerinin içinde. Ayrıca servis, araçlarınıza yaptığı tüm gerekli müdahaleler hakkında müşterilerine detaylı bir bilgilendirme sunmakta. İzmir BMV servisi, Özayrancı Otomotiv tarafında İzmir'in Bornova ilçesinde faaliyetlerine kesintisiz devam ediyor.
Firma Hakkında
Ege bölgesinde başta İzmir olmak üzere otomotiv sektöründe kaliteli hizmet veren BMV servisi, Özayrancı Otomotiv firmasının müşterilerine ekonomik fiyatlarla, teknolojik donanımı ile sunduğu özel bir hizmetidir. Özayrancı Otomotiv firması, 2011 yılında İzmir'de faaliyete başlamıştır. Firmanın kurucuları, Jaguar ve Land Rover marka araçlara hizmet vererek adım attıkları otomotiv sektöründe, uzun yıllar boyunca kazandıkları deneyim ve bilgi birikimini şu an BMV alanındaki servis hizmetlerine aktarmaktadır.