İTO Randevu

İTO Randevu

İTO Randevu
29 Eylül 2020 - 13:48


İTO randevu, yani İstanbul ticaret odası randevu sistemi kendi resmi siteleri üzerinden her daim yapılabilmektedir. Fakat ulaşılamadığı durumlarda sitemiz üzerinden de bağlantılı link’e tıklayarak da işlem yapılabilir. İstanbul Ticaret Odası; İstanbul şehrinde faaliyet gösteren tüzel ve gerçek kişilerin bilgilerinin kayıt tutulduğu, ticari işlemlerin düzenlendiği ve işletme sicil kayıtlarının bulunduğu kurumdur.
İTO Randevu Nasıl Alınır?
Randevu alabilmek için giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta bulunan İTO randevu butonu tıklanmalıdır. Daha sonra açılacak pencere içerisinde bulunan boş alanlar doldurulmalıdır. Randevu alabilmek için mutlaka kişinin Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının olmalıdır. Daha sonrasında isim soyisim yazılarak başvuru oluştur butonu tıklanmalıdır. Çıkan uyarı kısmında İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün yasal yetkilendirme sürecinin her türlü hakkı ile sorumluluğunun kabul ediyorum seçeneği seçilmelidir. Daha sonra randevu istenilen tarih seçilir.
İTO Randevu Gerekmeyen Durumlar

  • Vakıf dernek işletmeleri kuruluşu
  • Merkez Nakil İşlemleri
  • Şube açılış işlemleri
  • Tür değişikliği işlemlerinde herhangi bir randevuya gerek duyulmaz.
İTO randevu ve her türlü bilgi ve randevu işlemleri için https://www.okeanostercume.com.tr/ito-randevu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.