Hayatını kaybeden spiker Emre Gönlüşen'in hastalığıyla ilgili sözleri gündem oldu

Yayıncı kuruluşun başarılı spikerlerinden Emre Gönlüşen, bir süredir tedavi gördüğü kanser hastalığına yenik düştü ve 42 yaşında hayatını kaybetti. Spor dünyasını yasan boğan Gönlüşen’in bir panelde hastalık süreciyle ilgili sarf ettiği sözler, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Hayatını kaybeden spiker Emre Gönlüşen'in hastalığıyla ilgili sözleri gündem oldu
10 Ağustos 2020 - 11:55

Bir süredir kanser tedavisi gören spor spikeri Emre Gönlüşen, hayata gözlerini yumdu. 42 yaşındaki spikerin ölüm haberi, sevenlerini ve iş arkadaşlarını yasa boğdu.

Emre Gönlüşen, amansız hastalığa yakalandıktan sonra mücadelesini bırakmamış ve hayata tutunmak ve kariyerini sürdürmek için büyük çabalar göstermişti. Gönlüşen'in kanser süreciyle ilgili bir panelde söyledikleri sosyal medyada çokça paylaşıldı.

Emre Gönlüşen süreci şöyle özetliyordu;

Kayserispor-Galatasaray maçı dönüşüydü. Gece karnımda ağrı devam ediyordu. Doktor kuzenimi aradım, durumu anlattım. Problem apandisit miydi, kum mu döküyordum. Tomografi çektiler ve kolon duvarında kalınlaşma tespit ettiler. İki gün sonra doktorlar bana kanser olduğumu söylediler. Bu pek iyiye işaret değildi.

"SU İÇMEK, NEFES ALMAK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİYDİ"

O an hayatım değişti. O zamana kadar aklımdaki şey; acaba hangi seyahate gideceğim, insanlar benim maç anlatımımı beğenecek mi? Buydu.