Galatasaraylılara Özel Türk Telekom Bedava İnternet

İndirim kampanyaları ile çok müşterisinin memnuniyetini kazanan firma Galatasaray takımını tutan taraftarlara Türk Telekom bedava internet veriyor.

Galatasaraylılara Özel Türk Telekom Bedava İnternet
08 Temmuz 2020 - 23:49
Galatasaraylılara Özel Türk Telekom Bedava İnternet
İndirim kampanyaları ile çok müşterisinin memnuniyetini kazanan firma Galatasaray takımını tutan taraftarlara Türk Telekom bedava internet veriyor. Daha önceden Beşiktaşlılara özel verdiği Vodafone bedava internet gibi haftalık bedava internet kazanmış oluyorsunuz. Türk Telekom aynı zamanda Galatasaray takımının sponsoru olduğu için ayrıcalıklı bütün imkanlarından kullanıcıları faydalanıyor. Firmanın online sitesine girerek bu özel hizmetleri görebilirsiniz.
Türk Telekom Bahar Kampanyaları
Firma Türk Telekom bahar kampanyaları hizmeti ile hem dakika hem de bedava internet kazanma şansını kullanıcılara sağlıyor. Bimcell kullanıcıları aynı şebeke ağını kullandığı Türk Telekom’a geçiyorlar. Türk Telekom Bimcell bedava internet kampanyasından daha fazla GB kazanma şansı veriyor. Fiyatları ise Turkcell bedava internet kampanyasına göre daha uygun oluyor. Firmanın Türk Telekom bahar kampanyalarını görmek için hemen siteyi ziyaret edin.