ESN Demir Çelik ve Yapı Hizmetleri

ESN Demir Çelik ve Yapı Hizmetleri
28 Aralık 2019 - 19:43

ESN Demir Çelik ve Yapı Hizmetleri
ESN metal firması uzun yıllardır demir çelik sektöründe hizmet veriyor. Yenilikçi ve kaliteli çözümleriyle uluslararası alanda çelik üretimi yapıyor. İhtiyaçlara bağlı olarak farklı çözümler üreten firma sektördeki varlığını kaliteli çalışma anlayışı sayesinde devam ettiriyor. Firma çevreye zarar vermeyecek ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Esn firması ürettiği ürünleri demir, inşaat ve çelik olmak üzere üç ana gruba ayırıyor. Bu gruplarda bulunan ürünler arasında da çok sayıda ürün bulunuyor.
Esn Demir Ürünleri
Esn firması demir ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyor. Bu ürünler profil, boru ve diğer ürünler olarak gruplara ayrılıyor. Esn boru ürünleri arasında doğal borusu, sanayi borusu ve galvaniz boru bulunuyor. Profil ürünleri içindeyse demir, köşebent, Hollanda, kalın, kutu, dikdörtgen, kare ve boyalı profil ürünleri yer alıyor. Bu ürünler genellikle yapı ve inşaat sektöründe kullanılıyorlar. Ayrıca farklı alanlarda kullanılmaları mümkün oluyor. Firma tarafından kaliteli olarak kullanılan bu ürünler müşterileri tarafından verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca firma lama demir, nervürlü inşaat demiri, ray bağlantı elemanı, köşebent demir, çit teli gibi ürünlerinde üretimini ve dağıtımını gerçekleştiriyor.
Esn Çelik Ürünleri
Esn firması demir ürünleri dışında çelik ürünlerinin de üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Çelik ürünleri esn hadde, esn sac, esn çelik ve diğerleri şeklinde gruplandırılıyor. Esn hadde ürün kategorisinde npı profil, npu profil, otomat çeliği, sementasyon çelikleri, kalın lama ve maden direği ürünleri yer alıyor. Firmanın ürettiği sac ürünleri arasında ise baskılı sac, levha sac, trapez sac, rulo sac, paslanmaz sac, boyalı sac ve galvanizli saclar bulunuyor. Bu ürünler farklı boyutlarda üretilerek farklı alanlarda kullanılabiliyor.
ESN Ürünlerinin Fiyatları
Esn firması tarafından üretilen demir çelik ve yapı ürünlerinin fiyatları ürünlerin kalitesine, içerdiği malzemelere, boyutlara ve fonksiyonlarına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Firmanın ürünlerinden satın almak isteyenler firmaya ait telefon numarasını kullanarak fiyat bilgisi alabiliyorlar. Kutu profil satın almak isteyenler bu şekilde firmaya ulaşarak kutu profil fiyatları hakkında bilgi alarak ürün siparişi verebiliyorlar.