Erdoğan, 14 adayı daha açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti il toplantısında konuşuyor.

06 Aralık 2018 - 14:17 - Güncelleme: 06 Aralık 2018 - 14:21

Erdoğan'ın AK Parti'nin 14 belediye başkanı adayını daha açıklaması bekleniyor. AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılıyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Oldukça kapsamlı bir gündemle toplanan G20 Zirvesi'nde pek çok konuyu ele alma fırsatı bulduk. Devlet ve hükümet başkanları ile ikili görüşmeler, heyetler arası görüşmeler yaptık. Zirve sonuçlarıyla ilgili görüşlerimizi uluslararası medya ile paylaştık. Ardından Paraguay ve Venezuela'ya geçtik.

Kılıçdaroğlu ne zaman seçim olsa soluğu Almanya'da alıyor.  Terör örgütünü Almanya'da listeden çıkarmak isteyen bizim ülkemiz kökenli milletvekiliyle Almanya'da görüştü. Kılıçdaroğlu'nun karanlık sicile sahip Alman milletvekiliyle ne konuştuğunu merak ediyoruz.

Kılıçdaroğlu'nun bu panelde şahsımızın Almanya'ya yaptığı ziyareti dle getirdiği anlaşılıyor. Bunlar sana bir yarar sağlamaz. Bu seçimde daha farklı bir şey alman zaten mümkün değil. Yıllardır bu kişinin yalanlarını, çarpıtlamalarını, tutarsızlıklarını ifşa etmekten biz yorulduk. Kendisi hakkında açtığımız davaların haddi hesabı yoktur. Eskilerimizin dediği gibi konuş konuş faydası yok.

"SOKAKLARA PARTİ BAYRAKLARI ASMAYACAĞIZ"
Çok eskilerden beri yerleşmiş bir seçim kampanyası anlayışı vardır. Şehirlerimizin caddeleri parti bayraklarıyla afişlerle, bayraklarla donatılır. Sonra biz bununla ilgili bir düzenleme yaptık ama buna rağmen kimse buna riayet etmedi. Bu kampanya tarzı uzun süre siyasette bir güç gösterisi olarak rivayet etti. Günümüzde buna artık ihtiyaç yok. Bunu çok ilkel buluyoruz. Gerek açık hava reklamcılığı gerek internet reklamcılığı partilere çok geniş imkânlar sunuyor. Şehirlerimizi kirleten bir hale geldi eski yöntemler. AKP olarak gürültü ve görüntü kirliliği olan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz.

İşte o isimler;

KIRŞEHİR - YAŞAR BAHÇECİ (MEVCUT BAŞKAN)
TUNCELİ - GÖKHAN ARSLAN
EDİRNE - KORAY UYMAZ
AKSARAY -  EVREN DİNÇER
AĞRI - SAVCI SAYAN
ERZİNCAN - CEMALETTİN BAŞSOY  (MEVCUT BAŞKAN)
BİLECİK - NİHAT CAN
IĞDIR - ADİL AŞIRIM
ISPARTA - ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN
KARS - ENSAR ERDOĞDU
KÜTAHYA - AHMET SAMİ KUTLU
SİİRT - ALİ İLBAŞ
VAN - NECDET TAKVA
ZONGULDAK - ÖMER SELİM ALAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’de Suat Nezir ve Fatih Bucak hakkında karar verildi
CHP’de Suat Nezir ve Fatih Bucak hakkında karar verildi
CHP’de liste mesaisi
CHP’de liste mesaisi