ENERGY SAVERDA KALİTE

ENERGY SAVERDA KALİTE
18 Mayıs 2020 - 15:55
ENERGY SAVERDA KALİTE
Otel odalarının güvenliğinin ve erişim kısıtlamalarının sağlanabilmesi için oluşturulmuş sistemlere otel kapı kilit sistemleri denilmektedir. Farklı renk ve model anahtarların kullanıldığı bu sistemler her otelde tercih edilmektedir. Otel kilit sistemlerinin kullanım alanları oldukça yaygın olup, butik oteller, üç yıldızlı oteller, dört yıldızlı oteller, beş yıldızlı oteller ve rezidanslar gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır.
Energy Saver Nedir?
Kullanıldığı işletmelerde elektrik sisteminin aktif hale getirilmesi için oluşturulmuş sistemlere energy saver denir. Otellerde bulunan kapıların açılması için, ilgili anahtar energy saver ünitesine takılması gerekmektedir. Aksi takdirde sistem çalışmamaktadır.
Otel energy saver, odalarındaki su, elektrik, havalandırma gibi enerji harcayan sistemlerin ya da cihazların açık unutulması halinde, müşterilerin odadan çıkması ile kapatılmasını sağlayan ve enerji tasarrufu yapılmasına imkan veren aletlerdir.
Energy saver ürünleri ile ilgili hizmet veren firma, aynı zamanda, Dnd Sistemleri, kartlı kilit, kart baskı sistemleri alanlarında da faaliyet göstermektedir. Kaliteden ödün vermek istemeyen müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan firma, faaliyet gösterdiği hizmetlerin yanında bu hizmetlerin yenilenmesi ve satış konularında da hizmetlerini sürdürmektedir.
Firma energy saver ürünlerinin temin edilmesi konusunda müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak kaliteli ve uygun maliyetli çalışmalar yapmaktadır. Bu işlemlerin yanında montaj ve keşif çalışmalarını da uzman personeli ile yürütmektedir.