Emrah Kars: 8 Eylül’de muhtarlık ikinci adresiniz olacak

8 Eylül Mahallesi Muhtar Adayı Emrah Kars; “Mahallemize en iyi hizmeti yapacağıma inanıyorum ve onun için tercihinizi bizden yana kullanmanızı bekliyorum” dedi.

01 Ocak 2019 - 13:12

Gazete Demokrat/ 8 Eylül Mahallesi Muhtar Adayı Emrah Kars 40 yıldır yaşadığı mahallenin muhtarlığı için yola çıktı. Gazete Demokrat’a konuşan Kars seçmene çağrı yaparak; “1975 Erzurum doğumluyum. evli ve 3 çocuk babasıyım. İnşaat sektöründe çalışmaktayım. 40 yıldır Kemalpaşa’da ikamet etmekteyim. Mahallemize en iyi hizmeti yapacağıma inanıyorum ve onun için tercihinizi bizden yana kullanmanızı bekliyorum.” dedi.

“E-Muhtarlık ve WhatsApp iletişim hattı kurulacak”
Yerel yönetimle koordineli olarak çalışacağını ve sosyal yardımların adaletli dağıtılması için çalışacağını belirten Emrah Kars, mahallede imkanlar dahilinde yaşlılar, muhtaçlar ve engeller için “muhtarlık taksi” sistemi getireceğini söyledi. Eğitim konusunda gerekli makamlardan yardım alınacağının altını çizen muhtar adayı; şu sözleri söyledi; “Mahalle sakinlerinin muhtarlığa bir cep telefonu kadar yakın olacak. WhatsApp iletişim hattı ve E-Muhtarlık sistemi kuracağız. Cadde ve sokaklarda sorunları yerinde tespit ederek anında müdahale edilmesi için çalışacağız, maddi durumu olmayanlardan evrak parası da almayacağız. 8 Eylül’de muhtarlık ikinci adresiniz olacak”

YORUMLAR

  • 5 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x