CHP'nin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Rıdvan Karakayalı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı önceki dönem Kemalpaşa Belediye Başkanlığı yapmış olan Rıdvan Karakayalı oldu.

16 Ocak 2019 - 17:29 - Güncelleme: 16 Ocak 2019 - 18:26

Gazete Demokrat/ Oğuz Can Demirören - Bugün gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısından çıkan isimler Parti Meclisi'nde (PM) oylamaya sunuldu. PM toplantısından CHP'nin Kemalpaşa'da başkan adayı olarak Rıdvan Karakayalı'nın adı çıktı. 

Karakayalı sosyal medya üzerinden şu açıklamayı yaptı; 

"“Bu karar” yeni bir başlangıçtır. Hem parti içi çalışmalarımızda, hem ilçemize ve halkımıza yapacağımız hizmetlerde yeni bir dönemi başlatıyoruz. Bu karar “nerede kalmıştık” sorusuna verilen en anlamlı cevaptır. 
Bu zaferin mimarı olan siz halkımıza, partimizin bütün organlarına ve üst yönetimine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 
Hiçbir zaman görüş ve düşüncesi Ulu Önder’in çizdiği kurallar çerçevesinde hizmet aşkından öteye gitmeyen” adayınız olarak bu dönem de bu doğrultuda, hiçbir mahalleyi, hiçbir vatandaşı diğerinden ayırt etmeden çalışmalarımızı kaldığımız yerden, bıraktığımız kararlılık ve azimle sürdüreceğiz. 
“Önce insan” sloganını görevimizde düstur edinecek; çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik eğitim amaçlı çalışmaları dönemimizdekinden daha ileri boyutlara taşıyacağız. Yetişkin ve yaşlılarımıza yönelik, hoşça vakit geçirecekleri spor alanları ve sosyal donatı alanları oluşturacağız. 
Her şeyden önemlisi ise yapacağımız her türlü çalışmayı 7 den 70 e Kemalpaşa halkı ile birlikte yapacağız. 
Bana göstermiş olduğunuz teveccühe laik olacağımı bir kez daha ifade ediyor, çıktığımız bu kutsal yolda tüm çalışma arkadaşlarıma, üyesinden genel merkezine kadar tüm partili yoldaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. 
Hep birlikte, kaldığımız yerden, yeni bir başlangıca diyorum.."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x