Birinci Sınıf Hizmet

Birinci Sınıf Hizmet
15 Aralık 2019 - 14:25

Birinci Sınıf Hizmet
Evden eve nakliye alanında hizmet veren Sıraç Nakliyat, köklü geçmişi, konusunda bulunan uzmanlığı ve disiplinli çalışması ile birinci sınıf hizmet sunuyor. Yalova evden eve nakliyat alanında lider konumda bulunan firma, tüm ülkeye hizmet verme kapasitesine sahip bulunuyor.
Firmanın Hizmetleri
Sıraç Nakliyat, gerek taşımada görev alan araçlarının kalitesi ve gerekse de taşıma işini yapan personelinin uzmanlığı ile oldukça fark oluşturan bir firma. Evden eve nakliyat, şehirlerarası eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi konularda firma, öncelikle kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunuyor.
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
Sıraç Nakliyat, gerçekleştirdiği ücretsiz ekspertiz çalışması ile taşıması yapılacak tüm eşyayı bulunduğu yerde görerek hizmet veriyor. Bu çalışma içerisinde evden eve nakliyat için gereken malzeme, araç, kişi sayısı gibi ihtiyaçlar belirlenirken müşteri talepleri de alınıyor ve buna uygun bir taşıma planı oluşturularak bu doğrultuda taşıma işlemi gerçekleşiyor.
Firma taşıma işinde kullandığı araç filosunu devamlı yenileyerek, sunduğu kaliteli hizmet ile Armut evden eve nakliyat firmaları arasında da ön sırada yer alıyor.