Binalarda Sağlamlık

Binalarda Sağlamlık
01 Ocak 2020 - 20:17

Binalarda Sağlamlık
Çelik konstrüksiyon uygulamaları sayesinde bina ve yapılarda bulunan taşıyıcı sistemlerde çelik kullanılır. Çelik, yapı itibari ile diğer tüm sistem taşıyıcılarına oranla çok üstün özelliklere sahiptir. Bu nedenle çelik taşıyıcı ve çelik kolonlar üzerine kurulu çelik konstrüksiyon sistemleri zemin üzerine düşen yükü önemli ölçüde azaltırken, deprem tarzı olumsuzluklarda da zararı minimuma indirir. Sahip olduğu büyük deneyim yanında daima yenilikçi ürün anlayışını da geliştiren Meg Çelik, son derece modern ve geniş üretim tesis ve binalarında birinci sınıf kaliteye sahip çelik konstrüksiyon üretimlerini gerçekleştirerek, sektörüne yön veriyor.
Üretimden Montaja Kalite
Bu çelik konstrüksiyon uygulamaları ile spor tesislerinden fabrikalara, hastanelerden çok katlı yapılara, hangarlardan alışveriş merkezlerine kadar her tür yapıda mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Meg Çelik uzmanlığı sayesinde çelik konstrüksiyon imalat işlerinde oldukça yüksek kaliteye sahip ürünleri edinebilirsiniz.
Firma, bu kaliteli üretimle meydana çıkardığı sistemlerin montajı aşamasında da oldukça uzman çalışanları ile mükemmel işlere imza atıyor. Çelik konstrüksiyon montaj noktasında sunulan bu nitelikli hizmet ile son derece sağlam yapılar içinde güvenle yaşam sürdürebilirsiniz.