Bikini Modelleri ve Fiyatları

Bikini Modelleri ve Fiyatları

Bikini Modelleri ve Fiyatları
28 Mart 2020 - 14:55


Havalar ısındıkça deniz sezonu açılır. Yaz aylarında bayanların denize ya da havuza girerken ya da güneşlenirken  iki parçadan oluşan giysidir. Bikini çeşitleri aslından kadınların tercihlerine göre değişmektedir. Straplez, dolgu model, süngerli, destekli ve etekli model olarak değişkenlik göstermektedir.
Bikini seçerken bayanların dikkat etmesi gereken en önemli şey kendi vücudunuza en uygun modeli almalıyız. Mesela küçük göğüslü hanımlara iri şekilli bikiniler ve straplez bikiniler hem birkaç kilo fazla gösterir, hem de göğüslerinizi daha dolgun gösterir. 
Yeni Trend Bikini Çeşitleri 
Büyük göğüslü hanımlar üçgen şekilli bikinilerden uzak durmalı ve görüş toparlayıcı ve balenli bikinileri tercih edebilirsiniz. Geniş kalçalı  ve basen probleminden şikâyetçi olanlar ayarlanabilir bikini altları seçmeli ama koyu renk ve desensiz olmalıdır.
Bacak boyu kısa olanlar yüksek belli bikinileri her yaz tercih edebilirler.  Kadınların en önem verdiği aksesuar bikinidir. Bikini seçerken kendinizi ve vücudunuzu tanıyarak en uygun seçenekler arasından rahatlıkla tercih edebilirsiniz. https://www.dagi.com.tr/bikini-takimlari-modelleri adresinden ürün temin edebilirsiniz.

Formun Üstü
Formun Altı