Backlink ve Tanıtım Yazısı Merkezi

Backlinkal.net Türkiye’nin en büyük backlink ve tanıtım yazısı merkezidir.

Backlink ve Tanıtım Yazısı Merkezi
03 Haziran 2020 - 19:14 - Güncelleme: 27 Haziran 2020 - 12:46
Sitenizi ziyaret ederken, kullanıcı milisaniyeler içinde "geri düğmesine" basmaya karar verebilir. Bir tanıtım yazısı web sitenizin ana sayfası gibidir. Nasıl ana sayfanız, kullanıcıların sitenizde kalmalarını ve müşteri olmalarını sağlama şansınızsa tanıtım yazıları da aynıdır. Bir bloğun, bir web sitesinin ana sayfası, sitenin toplam sayfa görüntülemelerinin yüzde 50'si kadarını oluşturduğundan, işinizi yapar veya keser. Tanıtım yazısı da aynı işlevi görür.

Mükemmel Tanıtım Yazısı Nasıl Oluşturulur?

Tanıtım yazılarınızın başarısı, ana sayfanızın ne kadar başarılı olacağı konusunda büyük bir faktördür. Bu yüzden web sitenizin tanıtım içeriğinin kesinlikle cazip olması gerekir.
Neyse ki, etkili bir tanıtım yazısı yazmanın karmaşık olması gerekmez. Bu nedenle, bu sayfada, ziyaretçilerin daha fazla bilgi edinmek istemelerini sağlayacak ve yeterince harekete geçmelerini sağlama konusunda başarılı olacak bir tanıtım yazısını tasarlamak için kullanabileceğiniz ipuçlarını ele alacağız.

Kısa ve Özlü Olun

Tabii ki, bazı ürünler ve hizmetler diğerlerinden daha fazla açıklama gerektirir. Sitenizin temel teklifleri pazardaki diğer ürünlerden farklıysa, ziyaretçilere ne olduklarını anlatmak için biraz daha fazla çalışma yapmanız gerekir. Ancak hedef kitlenizin zaten aşina olduğu bir ürün veya hizmet sunuyorsanız, durum böyle olmak zorunda değildir. Birkaç saniye içinde temel fikri elde edebilecekler. Ve oradan da amacınız onları web sitenizin, bloğunuzun ihtiyaçları için doğru seçim olduğuna ikna etmek ve harekete geçmeye teşvik etmek olmalıdır. Ziyaretçiler sitenin kapsayıcı hedefini hemen anlarlarsa, doğrudan metin bir sonraki adıma geçmelerini sağlamanın en iyi yoludur.

Eylemi Kışkırtıcı Hale getirin

Kullanıcıların bir siteden ayrılmasının en yaygın nedenlerinden biri, ne yapacaklarını bilmemeleridir. Bu cümleden yola çıkarak tanıtım yazısı yazarken de web sitenizde, bloğunuzda zaman geçirmelerini teşvik edecek anekdotlar eklemeyi unutmayın.  Bu, ne sunduğunuzu açıklamanın yanı sıra tanıtım yazısının da harekete geçirici mesaj içermesi gerektiği anlamına gelir. Tanıtım yazıları siteniez yalnızca olumlu bir tepkiye ilham vermekle kalmaz, eğer bir ürün satışı yapıyorsanız aynı zamanda satışları artırmanıza ve potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olur. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu, ziyaretçilerinize tam olarak ne yapmalarını istediğinizi söylemektir.

Türkiye’nin En Büyük Backlink ve Tanıtım Yazısı Merkezi

Backlinkal.net Türkiye’nin en büyük backlink ve tanıtım yazısı merkezidir. Eğer Backlink almak ve aynı hizmetin bir başka adımı olan tanıtım yazısını da yazdırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Backlinkal.net, sizin yanınızda… Beraber backlink projenizi geliştirelim ve tanıtım yazılarınız ile birlikte web sitenizin ya da bloğunuzun yükselişini programlayalım.