Araç Kiralamaya Farklı Bir Soluk

Ülkemizde araç kiralama hizmeti her geçen gün yaygınlaşıyor. Uzun süre birkaç firmanın

Araç Kiralamaya Farklı Bir Soluk
29 Ağustos 2020 - 00:23 - Güncelleme: 30 Ağustos 2020 - 17:00
 Ülkemizde araç kiralama hizmeti her geçen gün yaygınlaşıyor. Uzun süre birkaç firmanın tekelinde kalan araç kiralama işinde müşteri kalitesi düşük araçlara çok fazla bedel ödemek zorunda kalıyordu. Yaygınlaşan araç kiralama hizmeti kaliteyi de birlikte getiriyor. Trabzon araç kiralama konusunda Trabzoncar kaliteli hizmeti, her sınıftan bakımlı araçları ve uygun Trabzon oto kiralama fiyatları ile müşterilerini bekliyor.
 Sadece Otomobil Kiralamıyor
 Sektörde yer alan firmaların çoğunun aksine Trabzoncar sadece, Trabzon oto kiralama hizmetiyle sınırlandırmıyor. Firma; binek otomobilden SUV sınıfı araçlara, minibüsten ticari sınıf panelvana kadar aradığınız her türlü aracı kiralama imkânı sunuyor. Otomatik veya manuel seçenekli araçlar da kiralamadan önce müşteriye sunuluyor.
 Her Şey Düşünülmüş, Size Keyif Sürmek Kalıyor
 Trabzoncar, istendiğinde araçlarla birlikte sizlere şoför hizmeti sağlayabiliyor. Özellikle iş gezileri veya kalabalık grupların farklı tatil fırsatlarını değerlendirirken şoför ihtiyacı duyulabiliyor. Kiralama süresinin bir kısmında veya tamamında şoför talep edilebiliyor.
 Otoyollarda kullanılan HGS sistemi de araçlarınızda hazır bulunuyor. Araç iadesi sırasında, geçiş ücretleri tespit edilerek müşteriden tahsil ediliyor.
 Yol yardımı Trabzon ile sınırlı tutulmuyor. Türkiye’nin her yerinde ihtiyaç duyulduğu an Trabzoncar yol yardımı sağlamayı taahhüt ediyor.
 İçeceklerinizi muhafaza için termoslar, minik yolcular için araç koltukları ve tatilinizin rotasında sizin en büyük yardımcınız olacak navigasyon cihazları da talep edilmesi durumunda sizler için hazır bekletiliyor.
 Transfer Hizmeti de Sunuyor
 Firma, Trabzon’un ilçelerinden ve turizm merkezlerinden havaalanına veya havaalanından farklı bölgelere transfer hizmeti de sunuyor. Konforlu taşıtlarla sağladığı bu hizmeti, araç içi ikramlarla renklendirirken profesyonel şoförlerle yolculuğun her şeyden önce emniyetle tamamlanmasını hedef alıyor.
 Her Şeyi Sayfasında Buluyorsunuz
 Firmanın kendi sayfasında, hizmetlerine dair her şeye ulaşılabiliyor. Hiç bir bilinmeyen nokta kalmadan aracı kiralarken araç tesliminde sitede yazılı olmayan sürpriz hiçbir ödemeyle de karşılaşılmıyor.
 Araç marka ve modeline göre fiyat seçeneklerinden ücrete dahil olan tüm hizmetlere kadar her şeyi sayfasında bulunduran firma, özgüven açısından bulunduğu noktayı da sergiliyor.
 Firmanın kendi sitesi üzerinden rezervasyonunuzu rahatlıkla yaptırabiliyorsunuz. Yaptığınız rezarvasyonu ücretsiz olarak iptal ve değiştirme talebiniz ise en doğal hakkınız kabul ediliyor ve bu işlem için ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz.
TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri
7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00
E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com
Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com
Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE