Antalya Turizm Taşımacılığı

Günümüzde teknolojik gelişmeler, mobil cihaz uygulamaları, sosyal ağlar turizm sektörüne de atağa kaldıran önemli değişimler.

Antalya Turizm Taşımacılığı
04 Şubat 2020 - 14:11
Antalya, Türkiye'nin doğası ve tarihi dokusuyla en cazip şehirlerinden biri. Turizmin en yoğun olduğu şehir olması itibari ile bu teknolojik gelişmelerden faydalanması kaçınılmaz. Misafirlerin konakladıkları tesislerin yanı sıra ulaşım ağının konforlu olması da en önemli özelliklerinden biri.
Antalya turizm taşımacılığı günümüzde turizme katkısı büyük olup gelen müşterilerin ihtiyaçlarına en doğru ve en iyi hizmeti vermeye çalışan bir sektör. Tatil alanlarıyla, kıyı şeridiyle, beldeleriyle, tarihi ile turistlerin ilgi odağı olan Antalya'da ulaşım, Antalya turizm taşımacılık sektörünün devreye girmesiyle daha da ön plana çıkıyor. Yolcu transferleri hava limanı, deniz limanı, tren garı, yolcu terminalinden yolcunun alınması ve konaklayacağı yere bırakılması demek.
Kiralık araç istendiği takdirde tüm seyahat boyunca kiralık araç tahsis ediliyor. Antalya turizm taşımacılık firmaları binek araçların yanı sıra otobüs, minübüs, midibüs gibi araçları da günlük, haftalık, aylık olarak kiralıyor. Antalya'nın tüm ilçe, mahalle, köylerine günü birlik turlar düzenleyerek rehberlik hizmeti de veriyor. Günlük şehir turları yarım gün veya gece tam olarak yapılıyor. Antalya turizm taşımacılık sisteminde bir çok firma mobil uygulama ile  veya whatsapp hattından turistlere 7/24 araç rezervasyonu yapıyor.
Araçlarda kaza, arıza durumunda yolcuya destek gönderiliyor. Kongreler, seminerler, fuarlar, organizasyonlar, festivaller, açılışlar, lansmanlara istenilen büyüklükte binek arabalarla, otobüslerle yolcuların transferleri sağlanıyor. Sanatçı, protokol karşılamalarında limuzin temin ediliyor.
Antalya turizm taşımacılık firmaları kaliteli hizmet verme anlayışıyla büyüme gösteriyor. Ulusal veya uluslararası yolcu taşıma belgesi olan Antalya turizm taşımacılık yapan bir çok firma son model, Vip minübüslerle, eğitimli personeliyle hızlı ve konforlu yolculuğu hedefliyor.
Antalya turizm taşımacılık sektörü otellerden sonra en önemli turizm yatırım projesi.
https://tursegrup.com.tr/