Ahmet Davutoğlu, intihar eden Sibel Ünli için konuştu: Elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız

İntiharıyla tüm Türkiye’yi üzen İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli hakkında açıklamalarda bulunan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, iktidara yönelik eleştirilerde bulundu. Davutoğlu, “Hükümetin öğrenciler üzerinde uyguladığı zorlayıcı politikaların tekrarlanmaması adına her şeyi yapmaya hazırız“ dedi.

Ahmet Davutoğlu, intihar eden Sibel Ünli için konuştu: Elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız
06 Ocak 2020 - 10:00

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, intihar eden üniversite öğrencisi Sibel Ünli hakkında paylaşımlarda bulundu. Davutoğlu, "Yapılacak hiçbir şey elbette Sibel'i geri getirmeyecek. Fakat hükümetin öğrenciler üzerinde uyguladığı bu zorlayıcı politikaların tekrarlanmaması adına elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, intihar eden İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Davutoğlu, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "İletişim Çağı' olduğunu iddia ettiğimiz bir dönemde gencecik bir kızımız kimseye sesini, hislerini, acılarını duyuramadığı için intihar etti." ifadelerine yer verdi.