Reklam
Türkiye O Görüntülerle Çalkalanmıştı: Satanist Diye...

Türkiye O Görüntülerle Çalkalanmıştı: Satanist Diye Gözaltına Alınan Genç Konuştu

İstanbul'da 2002 yılının Ocak ayında İstanbul'da Beyoğlu, Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy'de Yunus ekipleri ve ilçe emniyet müdürlüklerine bağlı ekiplerin de katılımıyla "satanist operasyonu" yapılmıştı...

18 Haziran 2017 - 18:09

İstanbul'da 2002 yılının Ocak ayında İstanbul'da Beyoğlu, Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy'de Yunus ekipleri ve ilçe emniyet müdürlüklerine bağlı ekiplerin de katılımıyla "satanist operasyonu" yapılmıştı. 

Söz konusu operasyonda gözaltına alınan isimlerden biri olan Yankı Büyüksezer, Avukados.com'da o gün yaşadıklarını anlattı. 

İşte Büyüksezer'in "Satanist Hukukçu" başlıklı yazısı:

Size, daha hukuk fakültesinde öğrenciyken “satanist” diye gözaltına alınmamı anlatayım:

Efenim 2002 Ocak ayı, 3. Sınıftayım. Alttan dersler bol bol mevcut ama benim pek ilgimi çekmiyor. O zamanlar saçlar belde, siyah deri pardesü, siyah kot, t-shirtler... Klasik metalci kılık... Ertesi gün idare hukuku sınavım var ama çalışmamak için her türlü bahaneyi arıyorum. Aklıma geldi, “Yahu Children of Bodom (power death metal) yeni albüm yapmamış mıydı?”

Hemen evden çıkıp, Kadıköy’e, zamanın popüler mekanı Akmar Pasajı’na gittim. Akmar’ın girişi anlamsız şekilde polis kaynıyor ama bana ne! Bekledim, polisler çıksın, ben girerim. Muhtemelen “korsan cd” arıyorlar, Akmar’da ne işi olacak ki adamların... Neyse, onlar çıktı ben girdim, şöyle dolandım. Derken arkamı bir döndüm, abartısız 20 polis 20 basın mensubu... Hepsi bana bakıyor, ben onlara... Bir sivil, “Kimliğini alalım arkadaşın” dedi. Ben de ‘sigaraya ateş istemiş doğallığında’ hemen çıkartıp verdim. Sonuçta basın var, saçmalamak olmaz. Hayır neye direneceksin, adam kibar kibar kimlik istemiş. “Alalım arkadaşı da” dedi eleman. Höynk?!? Ne yapalım?!?

Kaynak: OdaTV

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Partili Çıray: Seçime Girebilme Tarihimizi 28 Haziran Olarak Duyurup Erdoğan'ı Kandırdık, Eşimin Önerisiydi
İyi Partili Çıray: Seçime Girebilme Tarihimizi 28 Haziran Olarak...
Muhalefet Seçim Stratejisi mi Değiştiriyor?
Muhalefet Seçim Stratejisi mi Değiştiriyor?