Kemalpaşa Merkez Welt Travel'den Öztürk Uyardı: TÜRSAB Üyesi Olmayan Acentalar Halkı Mağdur Ediyor

Kemalpaşa Welt Travel'in sahibi Yalçın Öztürk'ten TÜRSAB üyesi olmayan acentalara karşı uyardı: mağdur olabilirsiniz.

17 Şubat 2018 - 12:00 - Güncelleme: 17 Şubat 2018 - 12:58

12 Şubat'ta gerçekleşen açılışla Kemalpaşa'ya hizmet vermeye başlayan A sınıfı seyahat acentası olan Welt Travel'ın sahibi Yalçın Öztürk, İsviçre'de 10 yıldır faaliyet gösteren Welt Travel'ın tecrübelerini Kemalpaşalılar'ın hizmetine sunmak istediklerini söyledi. Welt Travel'ın TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olduğunu hatırlatan Öztürk, seyahat acentalığının TÜRSAB üyeliği olmadan yapılamayacağını, TÜRSAB üyesi olmayan şirketlerin bu işi kaçak olarak yaptıklarını vurguladı.

Kaçak acentalar mağduriyete yol açıyor

Welt Travel'in Kemalpaşa'daki ilk merkez acentasını açan Yalçın Öztürk TÜRSAB üyesi oldukları için yolcuların yaşadığı mağduriyetlere karşı banka teminatlarının olduğunu ve bu yüzden müşterilerinin asla mağdur olmadığının altını çizdi. Vatandaşları TÜRSAB üyesi olma zorunluluğu bulunmasına rağmen kaçak olarak işleyen acentalara karşı uyaran Öztürk, bu konunun çok fazla örneği olduğunu belirtti. Deneyimli acentacı kaçak acentalarla yola çıkmanın tehlike olduğunu, mağduriyetlerin yaşanmaması için kendileri gibi TÜRSAB üyesi acentaların tercih edilmesi gerektiğini söyledi.

Kemalpaşa'da TÜRSAB güvenceli acenta

Öztürk Welt Travel olarak Kemalpaşa'da birçok alanda hizmet sağladıklarını belirtti. TÜRSAB üyesi olan Welt Travel Kemalpaşa merkez ofisi, yurtiçi, yurtdışı, kültür turları, özel organizasyonlar, özel transferler, otel rezarvasyonları, hac ve umre ziyareti ile balayı ayarlamaları gibi alanlarda büyük fırsatlar sunuyor. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'nin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Rıdvan Karakayalı oldu
CHP'nin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Rıdvan Karakayalı oldu
İzmir Veteriner Hekimler Odası: İş çığırından çıkınca da suçu yine “Türkiye’nin Veteriner Hekimlerine” atalım
İzmir Veteriner Hekimler Odası: İş çığırından çıkınca da...