iPhone 8'in İçin Boş Kabı Sızdırıldı

Yeni sızan 'içi boş' iPhone 8 modeli, telefonun gri renginin ne kadar güzel görüneceğinin ipucunu verdi!

12 Ağustos 2017 - 11:23

Apple'ın bir sonraki telefonuyla ilgili raporların ardı arkası kesilmiyor. Bu seferki sızıntı ise iPhone 8'in içi boş bir kalıbını eline geçiren MacRumors'tan geldi.

Sandığımızdan da yetenekli olabilir!

Bu defasında farklı olan ise telefonun arka yüzünün gri olması. Daha önceki çizimlerde ve boş modellerde arka yüzün parlak siyah olduğunu görmüştük. Daha önce sızan görüntülerdeki gibi burada da ön yüzün neredeyse tamamını kaplayan, hoparlörün ve sensörlerin etrafını saran bir ekran görüyoruz. Arkada ise çift kamerayı üzerinde taşıyan cam panel bulunuyor.

iPhone 8'den üç video birden sızdı!

Video, telefonun birçok detayından bahsetse de Touch ID sensörünün nerede olduğu hala belli değil. En son raporlar, Apple'ın parmak izi sensörünü ekranın altına yerleştirmeyi henüz başaramadığını, bu yüzden sensörün arkada veya güç düğmesinin üzerinde yer alabileceğini söylüyordu. Bazı raporlar ise Apple'ın parmak izini tamamen bırakarak 3 boyutlu yüz taramaya geçeceğini ileri sürdü.

Bir sonraki iPhone'un ne zaman tanıtılacağı henüz açıklanmadı ancak resmi tanıtımın önümüzdeki aylarda yapılması bekleniyor.Chip.com.tr

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Erdoğan, Türkiye’yi varoluşsal bir çöküşe götürüyor'
'Erdoğan, Türkiye’yi varoluşsal bir çöküşe götürüyor'
Adnan Oktar'ın düzenlediği geceye konuk olan isimler ilk defa konuştu
Adnan Oktar'ın düzenlediği geceye konuk olan isimler ilk defa...